به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • جشنواره

  • اخبار

جلسه کمیسیون بند 5
جلسه کمیسیون بند 5
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب جلسه کمیسیون بند 5 ( آئین نامه سالنهای نمایش فیلم وطرزکارآنها ) در روز یکشنبه مورخ 97/7/8 رأس ساعت 11:30 صبح دردفتر رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب برگزار گردید . ...
برگزاری مراسم  نشاط اجتماعی
برگزاری مراسم نشاط اجتماعی
اداره ی فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب با همکاری پایگاه سلامت روان اجتماعی کلهر و اداره بهزیستی در مورخه 97/6/15 در محل سالن آمفی تئاتر این اداره رآس ساعت 10 صبح یک مراسم نشاط اجتماعی با هدف ایجاد شور و شادی در بین مردم و علی الخصوص جوانان و نوجوانان بود که مورد استقبال جمعیت قابل توجهی از همه ی اقشار شهرستان واقع گردید . برنامه ی مذکور با برنامه های متعدد ومتنوعی از قبیل سخنرانی ، شعر، هوره ، موسیقی ، ، نمایش طنز و اهداء جایزه و.... همراه بود.
برگزاری مراسم نشاط اجتماعی
برگزاری مراسم نشاط اجتماعی
اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب با همکاری گروه نمایش مسافر از تاریخ 97/5/22 لغایت 97/5/25 به مدت چهار شب در محل سالن آمفی تئاتر این اداره رأس ساعت 10شب مراسم نشاط اجتماعی برپا کرد . این مراسم باهدف ایجاد شور و شادی در بین مردم و علی الخصوص جوانان و نوجوانان بود که مورد استقبال جمعیت قابل توجهی از همه ی اقشار واقع گردید . برنامه ی مذکور با برنامه های متعدد ومتنوعی از قبیل شعر ، موسیقی ، مسابقه حضوری ، نمایش طنز ، استند آپ کمدی و اهداء جایزه و.... همراه بود .
تجلیل از خبر نگاران به مناسبت هفدهم مرداد ماه روز خبر نگار
تجلیل از خبر نگاران به مناسبت هفدهم مرداد ماه روز خبر نگار
اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب با همکاری فرمانداری طی مراسمی رأس ساعت 8 صبح مورخ 97/5/20 در محل فرمانداری از خبرنگاران و اصحاب رسانه ی شهرستان گیلانغرب تجلیل نمود.
برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیبهای فضای مجازی دربین کودکان  ،نوجونان و جوانان
برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیبهای فضای مجازی دربین کودکان ،نوجونان و جوانان
اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب در مورخه ی 97/4/31 راس ساعت 10 صبح همزمان با برگزاری کلاسهای طراحی ونقاشی در محل این اداره اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیهای فضای مجازی در بین کودکان،نوجوانان و جوانان کرد دراین کارگاه کارشناس مدعو از اداره بهزیستی آسیبهای فضاهای مجازی را برای کودکان ونوجوانان که خانوادهای انها نیز حضور داشتند تشریح و تبیین نمود دراین کارگاه ضمن پذیرایی از شرکت کنندگان ، مسابقه طراحی ونقاشی با موضوع فضای مجازی برگزار شد و به تعداد 10نفر از نفرات برتر جوایزی اهداء شد در فرازهای پایانی این کارگاه آموزشی امام جمعه ی شهرستان حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا خاص امیری و هیئت همراه از این کلاسها و کارگاه آموزشی بازید کردند وشرکت کنندگان دراین کاسها را ضمن توصیه به تداوم و استمرار برگزاری چنین کلاسهایی تحسین وترغیب نمودند.
برگزاری کلاسهای آموزشی طراحی ونقاشی
برگزاری کلاسهای آموزشی طراحی ونقاشی
اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب به منظور بهرگیری و غنی سازی اوقات فراغت تمام رده های سنی و همچنین به منظور توجه و اهمیت دادن به ترویج آموزش هنرهای تجسمی از اول تیر ماه 97 در روزهای یکشنبه و پنجشنبه هرهفته درمحل این اداره رأس ساعت 9 صبح کلاسهای آموزش طراحی و نقاشی را برگزار می نماید؛ هنر آموز و مربی این کلاسها سر کارخانم طاهره پرهوده - کارشناس هنرهای تجسمی - می باشد. این کلاسها مورد استقبال بسیاری از هنر جویان و هنردوستان عزیز واقع شده است ودر کلیه ی رده های سنی خانم وآقا در این کلاسها شرکت دارند.
برگزاری نمایشگاه عکس اعتیاد
برگزاری نمایشگاه عکس اعتیاد
اداره ی فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب مورخه ی 97/4/6 رأس ساعت 19 در محل پارک شاهد این شهرستان به مناسبت هفته ی مبارزه با مواد مخدر اقدام به بر پایی نمایشگاه عکس اعتیاد نمود هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنا ساختن جوانان و نوجوانان با پیامدها و عواقب سوء و خانمانسوز مواد مخدر بود که مورد استقبال و بازدید بسیاری از اقشار مختلف مردم واقع شد.
برگزاری نمایشگاه عکس اعتیاد
برگزاری نمایشگاه عکس اعتیاد
اداره ی فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب با همکاری جمعیت هلال احمر در روز جمعه مورخه ی 97/4/8 رأس ساعت12 ظهر در محل درب مسجد جامع این شهرستان به مناسبت هفته ی مبارزه با مواد مخدر نمایشگاه عکس اعتیاد برگزار کرد هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنا ساختن جوانان و نوجوانان با پیامدها و عواقب سوء و خانمانسوز مواد مخدر بود که مورد استقبال و بازدید بسیاری از اقشار مختلف مردم و نماز گزاران نماز جمعه واقع گردید.
نشست انجمن ادبی بانان
نشست انجمن ادبی بانان
در روز پنجشنبه مورخه ی 97/3/31 رأس ساعت 18 انجمن ادبی بانان با حضور اعضای این انجمن و جمعی از میهمانان ادبی در شهرستان های همجوار در محل مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب نشست ادبی برگزار کردند . در این نشست شاعران ونویسندگان حاضر در جلسه به قرائت شعر و نقد وبررسی اشعار و . . . پرداختند .
مراسم معارفه وتکریم در اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب
مراسم معارفه وتکریم در اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب
درمورخه ی 97/3/21 طی مراسمی در محل فرمانداری این شهرستان با حضورجناب آقای بابلی معاونت محترم اداری مالی ، جناب آقای عیوضی رئیس حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد استان کرمانشاه ، فرماندار گیلانغرب جناب آقای محمودیان ، بخشدار گیلانغرب جناب آقای احمدی وجمعی از پرسنل خدوم فرمانداری واداره کل فرهنگ وارشاد استان وشهرستان و هنرمندان ، ضمن تشکر از زحمات چند ساله جناب آقای باوند پور وتکریم ایشان آقای کیوان پیشقدم جهت سر پرستی این اداره معارفه ومنصوب گردید.
تعداد نمایش:
  • نظر سنجی

  • بریده جراید

بایگانی بریده جراید
موردی برای نمایش وجود ندارد.
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد