به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

بنر سال97


 بنر سال97

برگزاری کلاسهای آموزشی طراحی ونقاشی
برگزاری کلاسهای آموزشی طراحی ونقاشی
اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب به منظور بهرگیری و غنی سازی اوقات فراغت تمام رده های سنی و همچنین به منظور توجه و اهمیت دادن به ترویج آموزش هنرهای تجسمی از اول تیر ماه 97 در روزهای یکشنبه و پنجشنبه هرهفته درمحل این اداره رأس ساعت 9 صبح کلاسهای آموزش طراحی و نقاشی را برگزار می نماید؛ هنر آموز و مربی این کلاسها سر کارخانم طاهره پرهوده - کارشناس هنرهای تجسمی - می باشد. این کلاسها مورد استقبال بسیاری از هنر جویان و هنردوستان عزیز واقع شده است ودر کلیه ی رده های سنی خانم وآقا در این کلاسها شرکت دارند.
(۲۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۴)[ تعداد کلیک : ۱۹ ]
برگزاری نمایشگاه عکس اعتیاد
برگزاری نمایشگاه عکس اعتیاد
اداره ی فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب مورخه ی 97/4/6 رأس ساعت 19 در محل پارک شاهد این شهرستان به مناسبت هفته ی مبارزه با مواد مخدر اقدام به بر پایی نمایشگاه عکس اعتیاد نمود هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنا ساختن جوانان و نوجوانان با پیامدها و عواقب سوء و خانمانسوز مواد مخدر بود که مورد استقبال و بازدید بسیاری از اقشار مختلف مردم واقع شد.
(۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۰)[ تعداد کلیک : ۸ ]
برگزاری نمایشگاه عکس اعتیاد
برگزاری نمایشگاه عکس اعتیاد
اداره ی فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب با همکاری جمعیت هلال احمر در روز جمعه مورخه ی 97/4/8 رأس ساعت12 ظهر در محل درب مسجد جامع این شهرستان به مناسبت هفته ی مبارزه با مواد مخدر نمایشگاه عکس اعتیاد برگزار کرد هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنا ساختن جوانان و نوجوانان با پیامدها و عواقب سوء و خانمانسوز مواد مخدر بود که مورد استقبال و بازدید بسیاری از اقشار مختلف مردم و نماز گزاران نماز جمعه واقع گردید.
(۹ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۶)[ تعداد کلیک : ۱۰ ]
نشست انجمن ادبی بانان
نشست انجمن ادبی بانان
در روز پنجشنبه مورخه ی 97/3/31 رأس ساعت 18 انجمن ادبی بانان با حضور اعضای این انجمن و جمعی از میهمانان ادبی در شهرستان های همجوار در محل مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب نشست ادبی برگزار کردند . در این نشست شاعران ونویسندگان حاضر در جلسه به قرائت شعر و نقد وبررسی اشعار و . . . پرداختند .
(۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۲)[ تعداد کلیک : ۲۳ ]
مراسم معارفه وتکریم در اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب
مراسم معارفه وتکریم در اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب
درمورخه ی 97/3/21 طی مراسمی در محل فرمانداری این شهرستان با حضورجناب آقای بابلی معاونت محترم اداری مالی ، جناب آقای عیوضی رئیس حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد استان کرمانشاه ، فرماندار گیلانغرب جناب آقای محمودیان ، بخشدار گیلانغرب جناب آقای احمدی وجمعی از پرسنل خدوم فرمانداری واداره کل فرهنگ وارشاد استان وشهرستان و هنرمندان ، ضمن تشکر از زحمات چند ساله جناب آقای باوند پور وتکریم ایشان آقای کیوان پیشقدم جهت سر پرستی این اداره معارفه ومنصوب گردید.
(۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۱۹)[ تعداد کلیک : ۲۶ ]
جلسه ی تبادل فرهنگی ادارات فرهنگ وارشاد اسلامی
در روز چهار شنبه مورخه ی 97/2/26 رؤسای ادارات فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد ، دالاهو ، گیلانغرب و جمعی از همکاران این ادارات و اداره کل استان به منظور بحث وبررسی تبادل فرهنگی در محل اداره فرهنگ وارشاد شهرستان گیلانغرب تشکیل جلسه دادند. دراین جلسه که ظرفیتهای فرهنگی ، استعدادهای امور مختلف هنری و ادبی این شهرستانها مورد بحث و گفتگو بود اعضاء جلسه بر تبادل برنامه های فرهنگی هنری وبرگزاری برنامه های مشترک با شرکت واجرای هنرمندان این شهرستانها اتفاق نظر کردند.
(۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۵۶)[ تعداد کلیک : ۲۰ ]
برگزاری  اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان گیلانغرب در سال 97
برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان گیلانغرب در سال 97
در این جلسه حجت الاسلام خاص امیری با تاکید بر ضرورت توجه به مباحث فرهنگی و همچنین آسیبهای اجتماعی در شهرستان از دستگاههای متولی و مسئولان خواست با جدیت به این مقوله بپردازند . امام جمعه گیلانغرب در جلسه شورای فرهنگ منشاءعمده مشکلات و آسیب‌های اجتماعی و اخلاقی را دوری از معنویت و آموزه‌های دینی عنوان کرد و اظهار داشت : توسل به آموزه‌های دینی و ترویج مبانی اسلامی و سبک زندگی اسلامی راهکار تمکین و نیل به یک زندگی سعادت بخش و خوشبختانه است . جلسه شورای فرهنگ عمومی در شهرستان گیلانغرب به منظور بررسی معضلات و آسیبهای اجتماعی در جامعه شهری و روستایی و ارائه راهکارها برای رفع موانع از سوی اعضای حاضر موجود است.
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۳۳)[ تعداد کلیک : ۱۴ ]
برگزاری مراسم عید نیمه شعبان در شهرستان گیلانغرب
برگزاری مراسم عید نیمه شعبان در شهرستان گیلانغرب
اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب باهمکاری شهرداری در مورخه ی 97/2/11 رأس ساعت9 شب در محل پارک شاهد این شهرستان به مناسبت ولادت حضرت قائم عجله الله تعالی فرجه در نیمه شعبان اقدام به برگزاری مراسم عید نمود. دراین مراسم مسئولین و کارکنان ادارات و جمع کثیری ازمردم شهرستان شرکت کردند ؛ قرائت قرآن ، سخنرانی ،شعر ، مولودی خوانی ، نمایش ، اهداء جوایز به نامهای مهدی و پذیرایی برنامه های متنوع این مراسم بودند .
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۳:۵۸)[ تعداد کلیک : ۲۳ ]
برگزاری مراسم عید نیمه شعبان و روز معلم در شهر سرمست
برگزاری مراسم عید نیمه شعبان و روز معلم در شهر سرمست
اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب باهمکاری شهرداری و بخشداری شهر سرمست در مورخه ی 97/2/11 رأس ساعت10 صبح در محل سالن شهرداری این شهرستان به مناسبت عید نیمه شعبان ( ولادت حضرت قائم عجله الله تعالی فرجه ) و روز معلم اقدام به برگزاری مراسم عید نمود. دراین مراسم معلمین ، مسئولین و کارکنان ادارات و ارگانها و بیش از 300 نفر از تمام اقشار مردم شرکت کردند این مراسم بابرنامه های متنوعی از قبیل قرادت قرآن ،سخنرانی امام جماعت این شهر، قرائت شعر، مولودی خوانی اهداء جوایز به اسماء مزین به نام مهدی ، پذیرایی و نمایش همراه بود و مورد استقبال قرار گرفت.
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۰۹)[ تعداد کلیک : ۱۰ ]
برگزاری مراسم به مناسبت سالروز تأسیس شوراهای اسلامی
برگزاری مراسم به مناسبت سالروز تأسیس شوراهای اسلامی
اداره ی فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب باهمکاری بخشداری به مناسبت سالروز تأسیس شوراها در روز دوشنبه مورخ 97/2/10 رأس ساعت 9:30 صبح در محل سالن آمفی تئاتر این اداره اقدام به برگزاری مراسم نمود که دراین مراسم شوراهای اسلامی شهرو روستا، مسئولین ادارات و ارگانها ،و اقشار مختلف مردم حضور یافتند. مراسم مذکور بابرنامه های متنوعی از قبیل سخنرانی ، شعر ، اجرای هوره ، مسابفه حضوری و اجرای نمایش و...همرابود .
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۳۸)[ تعداد کلیک : ۱۸ ]
تعداد نمایش:
  • نظر سنجی

  • بریده جراید

بایگانی بریده جراید
موردی برای نمایش وجود ندارد.
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد